O nás

Máte zájem o využití našich profesionálních služeb, potřebujete odborné poradenství, nebo třeba jenom vysvětlit, co je insolvence a jaké jsou podmínky získání? To vše jsou důvody, proč nás můžete kontaktovat. Snažíme se pro vás být k dispozici téměř neustále, což dokládá i náš online poradce, který vám pomůže s prvotním výpočtem možností, jak bude vaše insolvence probíhat. K tomu vám poslouží nástroj kalkulačka insolvence, který jsme si pro vás připravili.

Chcete, aby byla vaše insolvence schválena? Využijte našich služeb

Jsme skutečnými profesionály v oboru, což dokládají nejenom naše zkušenosti, ale i naše působení právě v tomto segmentu. Jsme si vědomi toho, že pro laika může být samotná insolvence poměrně složitým postupem a tak nabízíme pomocnou ruku. A to každému, kdo ji potřebuje. Dokážeme vám nabídnout služby spojené se sepsáním a podáním žádosti, stejně jako nabídneme i sledování insolvence, díky čemuž s vámi i se soudem dokážeme řešit jakékoliv problémy, co nastanou v budoucnu.

V rámci insolvence fyzických osob jsme skutečnými profesionály

Tomu odpovídají nejenom naše služby, ale také přístup ke každému klientovi. Nejenom, že jsme plně nápomocní v otázkách, jako jsou postupy, nebo registr dlužníků insolvence. Stejně tak dokážeme být empatičtí, profesionální, ale i féroví. A právě férovost a transparentní přístup je něco, na čem si také zakládáme. A i to je jeden z hlavních důvodů, proč je insolvence fyzických osob ve spojení s námi cestou, se kterou zaručeně neuděláte chybu. Tím si můžete být jisti.

Přidejte se mezi spokojené klienty

Díky našim zkušenostem a dlouhodobému působení na trhu máme mnoho spokojených klientů, kteří mohou poskytnout pozitivní reference jak na naši společnost, tak i na samotné poskytované služby. A právě to je ukázkou toho, že vše děláme správně a ve vašem zájmu. Máte-li o naše služby zájem, není nic jednoduchého, než se spojit s naším poradcem a online vyplnit první kroky k finálnímu oddlužení.