Proč insolvence

Pokud i vy máte dluhy a přemýšlíte nad jejich řešením, pojďme se společně podívat na ty hlavní důvody, které i vám řeknou, proč je právě insolvence správnou volbou. Prvním důvodem je to, že vám dokážeme pomoci. A to jak se žádostí, tak i s následným podáním, stejně jako s následnými radami. Samozřejmě nechybí ani objektivní informace spojené s tím, co je insolvence.

Insolvence vás uchrání nejenom před věřiteli

Pokud budete své dluhy řešit standardním způsobem, můžete to znamenat, že se nevyhnete otravným telefonátům, osobním návštěvám věřitelů, stejně jako může vše dospět až k exekuci. Samotná insolvence je však jiná, jelikož ze zákona máte právo ochrany před těmito možnostmi vymáhání. A to znamená o mnoho klidnější život a jistotu v tom, že splácíte jenom soudu, který následně sumu rozdělí mezi věřitele. A kolik budete platit? To vám poví kalkulačka insolvence.

Insolvence fyzických osob nevyžaduje uhrazení všech dluhů

Právě to je jeden z nejdůležitějších důvodů, na které se jenom musíme podívat. V řadě případů totiž stačí to, abyste během pětiletého období uhradili jenom třicet procent všech svých závazků. Ty další vám jsou definitivně odpuštěny a vy tak máte výhodu toho, že začínáte nový život s čistým štítem. Znamená to také fakt, že po ukončení insolvence fyzické osoby, a po tom, co vás vyjme registr dlužníků insolvence, na vás stávající věřitelé také nebudou moci jít a cokoliv vymáhat.

Pro každou fyzickou osobu

Je jedno, zda podnikáte, nebo patříte do skupiny zaměstnanců. V obou případech je insolvence určená právě pro vás. A s naší pomocí může být žádost podána a schválena velmi rychle. A poté už stačí jenom sledování insolvence a sledování toho, jak vaše dluhy postupně mizí a vy tak začínáte žít opět spokojenější život, bez jakýchkoliv závazků. A to jenom díky tomu, že jste využili služeb skutečných profesionálů.