Registr dlužníků insolvence

Už neplatí, že by i vysoké dluhy znamenaly konec šancí na váš spokojený a bezproblémový život. Existuje totiž insolvence fyzických osob, se kterou vám umíme pomoci. Při vystěhování toho, co je insolvence, se musíme přímo dotknout důležité odpovědi, která souvisí s tím, že se tak elegantně zbavíte vašich dluhů.

Registr dlužníků insolvence registruje stále větší počet lidí

Ano, právě tento registr je tím místem, kde bude záznam o tom, že jste se rozhodli své dluhy řešit a že máte snahu všechny své problémy uvést do pořádku. Daný registr dlužníků insolvence tak sice může podávat informace o vašich dluzích, ale na druhou stranu upozorňuje třeba stávající věřitele, nebo exekutory, že na vás nemohou. Jednou z velkých výhod v rámci sledování insolvence je především to, že máto ochranu od soudu před jakýmkoliv jiným vymáháním, než je to schválené.

Insolvence nemusí být složitým procesem

Je jasné, že když něco děláte poprvé, nemusí to pro vás být zase až tak jednoduché. Na druhou stranu nezapomínejte na to, že jsme zde my. Máme mnoho zkušeností a za sebou i obrovské množství spokojených klientů. A právě ti využili našich služeb v oblasti insolvence. A jakmile jim byla daná žádost schválena, a registr dlužníků insolvence je začal evidovat, vykročili správnou nohou ke své bezdlužnosti. A toho můžete využít i vy.

Insolvence fyzických osob má své výhody

Zajímají vás i další výhody spojené s tím, že vás bude registr dlužníků insolvence registrovat? Jednou z daných výhod je třeba to, že v rámci insolvence fyzických osob vám může být odpuštěno třeba i 70 procent vašich dluhů. Stejně tak se můžete oddlužit jako zaměstnanec i podnikatel, nehledě na možnosti řešit i podnikatelské problémy. A jak vše bude vypadat? Na to vám odpoví naše kalkulačka insolvence. S jejím vyplněním vám pomůže také náš poradce, který je k vašim službám připravený nonstop.