Výhody insolvence fyzických osob

Mít dluhy nemusí nutně znamenat neřešitelný problém. Je zde insolvence fyzických osob, která přináší řešení. Využijte náš nástroj, kterým je kalkulačka insolvence a přesvědčte se o tom, jak můžete své dluhy jednoduše uhradit. Dále nezapomeňte také přečíst si o hlavních výhodách, se kterými je insolvence spojena.

Umí insolvence fyzických osob řešit i podnikatelské dluhy? Ano!

V minulosti to byly jenom dluhy osobní, které mohla insolvence fyzických osob vyřešit. Pokud se podíváme na vysvětlení toho, co je insolvence, musíme říci, že takto je tomu i doposud. Když však víte, jak na to, můžete v rámci několika legálních postupů zajistit i eliminaci vašich dluhů z podnikání. Ať už je vaše situace jakákoliv, doporučujeme obrátit se na nás. Společně situaci nejenom zhodnotíme, ale samozřejmě najdeme také odpovídající řešení, které vás dluhů zbaví.

Pro schválení insolvence nemusí být příjem vždy nejdůležitější

Mezi několik podmínek, se kterými je insolvence přímo spojena, často souvisí i nutnost příjmu. A to jak ze zaměstnání, tak například také z podnikání. Ano, i OSVČ dnes mohou tohoto procesu využívat. Co je však třeba dodat, to je fakt spojený s tím, že příjem nemusí být vždy tou tolik důležitou informací. Aby byla žádost schválena, může rozhodovat i hodnota vašeho majetku. Pokud díky jeho prodeji získáte finance na hrazení svých dluhů, může dojít ke schválení žádosti a poté už dochází jenom ke sledování insolvence ze strany soudu. Dochází tedy k tomu, že je kontrolováno, zda plníte své povinnosti.

Je jedno, jak velké máte dluhy

Jednou z dalších výhod je určitě to, že je jedno, jak velké jsou vaše dluhy. Pokud se rozhodnete využít našich služeb, je třeba pamatovat na jednu primární věc. A to je taková, že závazky musíte mít minimálně dva. Nic jiného již nerozhoduje, a tak vás může registry dlužníků insolvence bez potíží zapsat jako člověka, co své dluhy bude řešit právě takto.